NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
Žaislų karalystė suaugusiems - kai vibratorius ...
Kiti nario straipsniai

Žaislų karalystė suaugusiems - kai vibratorius pateisina net slapčiausius lūkesčius.

11/06/2019 10:24
įkėlė
[apic=43d726e72c70c.jpg][/apic]

Įrodyta, jog vibratorių turinti ištekėjusi moteris statistiškai yra laimingesnė už jo neturinčią ištekėjusią moterį! Vibratorius iš tikrųjų gali praturtinti Jūsų kasdienių pojūčių gamą, tačiau, prieš įsigyjant savo pirmąjį, reikia atlikti namų darbus. Įsiklausyti į savo kūno troškimus. Ir susipažinti su plačia vibratorių karalystės įvairove.
Tie, kuriems įvairūs sekso žaislai yra naujovė, neretai juos rinkdamiesi daro klaidų. Moterys, norėdamos įsigyti vibratorių, dažnai nedrįsta klausti patarimų ir daugiau apie juos pasidomėti. Iš tiesų, klaidų išvengti visai nesudėtinga – tereikia jas atpažinti ir turėti pakankamai informacijos apie perkamus produktus. Tad šįkart pateikiame dažniausiai pasitaikančias klaidas ir aptariame, kaip jų išvengti.
Viena iš dažniausiai daromų klaidų yra netinkamas vibratoriaus tipo pasirinkimas. Pirmą sykį renkantis tokį pirkinį neretai tiesiog nežinoma, kad egzistuoja įvairių jo rūšių. Todėl renkantis gali būti sunku suprasti, kuo jie skiriasi. Tokiais atvejais dažniau atsižvelgiama ne į vibratoriaus tipą, o į kitus, ne tokius lemiamus kriterijus – pavyzdžiui, spalvą.
Moterims skirti vibruojantys sekso žaisliukai gali būti skiriami į kelias rūšis:
● Klasikiniai, kurių paskirtis yra stimuliuoti makšties sieneles
Esate viena iš tų, kurios pačių aukščiausių akimirkų neįsivaizduoja be įsiskverbimo? Jūsų kūno džiaugsmui sukurti klasikiniai vibratoriai. Gaminant klasikinės funkcijos modelius, siekiama išgauti maksimaliai lygų paviršių ir švelnią tekstūrą. Nors yra sukurti vidiniam naudojimui, šie didesnio dydžio vibratoriai gali būti naudojami ir klitoriui stimuliuoti. Beje, ar žinojote, ką apie vibratorius turinčias moteris atskleidė JAV atlikti sociologiniai tyrimai? Vibratorių savininkės ne tik pasižymi didesniu libido, bet ir labiau pasitiki savimi bei užima aukštesnį socialinį statusą visuomenėje.
● „Zuikučiai“, kurie stimuliuoja ir makšties vidų, ir klitorių
Ar žinote, kad beveik trys ketvirčiai moterų stipriausią orgazmą pajunta klitorinės stimuliacijos metu? Todėl dauguma seksologų kelionę po vibratorių karalystę siūlo pradėti būtent nuo klitorinio vibratoriaus. Šie vibratoriai yra mažučiai, juos lengva paslėpti nuo pašalinių akių. Svarbu ir tai, jog šie mažyliai puikiai tinka seksualiniams eksperimentams mylintis su partneriu. Toms, kurios nemėgsta daryti kompromisų ir dievina pojūčių įvairovę, parankiausias yra trečiasis kelias. Vibratorių zuikutį 1998-aisiais išpopuliarino kultinis serialas „Seksas ir miestas“. Zuikutis vienu metu atlieka ir įsiskverbimo ir klitorio stimuliacijos funkcijas. Šis vibratorius pasižymi programų ir funkcijų įvairove, todėl pamalonins net ir labiausiai įgudusią malonumų medžiotoją.

● G taško. Jų specialiai lenkta galvutė papildomai stimuliuoja paslaptingąjį G tašką.
Jei dar yra abejojančių G taško egzistavimu, bet kokias abejones išvaikys G taško stimuliacijai skirti vibratoriai. Šis tipas išsiskiria savo unikalia forma. Lenktas, platėjantis vibratoriaus galiukas be jokio vargo atras mažą plotelį, kuriame slypi G taškas. Naujausi modeliai pasižymi programų ir intensyvumo modulių įvairove.
Prieš perkant vibratorių reikėtų žinoti, kurios erogeninės zonos stimuliacija yra maloniausia. Šiuolaikiniai vibratoriai yra puikiai pritaikyti skirtingiems poreikiams, tad galima lengvai rasti ir stimuliuojančių keleriopai. Vibratoriai, pasirinkti įvertinus visus poreikius, įpročius – tai priemonė, kuri gali padėti atverti duris į naują malonumo lygį. Svarbiausia dairantis tokio pirkinio – neskubėti, pamiršti kompleksus, pasidomėti pasiūla ir drąsiai ryžtis naujovėms.


Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Vibratorius, Masturbacija, Seksas, G, Taškas
...