NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
Turbūt geriausias sekso žaisliukas pasaulyje?!
Kiti nario straipsniai

Turbūt geriausias sekso žaisliukas pasaulyje?!

22/02/2019 11:00
įkėlė
[apic=abac41594c020.jpg][/apic]

Šis žaisliukas vadinasi „Womanizer“. Apie šį daikčiuką mes esame skaitę internete bei matėme daugybę reklaminių skydelių bei straipsnių, tad nusprendėme nupirkti vieną jų savo komandos narei ir paprašėme papasakoti įspūdžius.

Pradžiai mergina nelabai norėjo dalintis savo patyrimais, bet mielai priėmė šį keistą sekso žaisliuką į savo kolekciją :)

„Womanizer“ yra dviejų tipų W100 ir W500 modelis. Pasidomėjome, kad W500 yra naujesnės kartos žaislas ir yra labiau ištobulintas nei pastarasis W100. Tad be jokios abejonės mes nusprendėme imti naujausią modelį.

Po kelių savaičių mus pasiekė siunta. Dėžutė buvo daug didesnė nei mes tikėjomės, išpakavus žaisliukas atrodo keistai, bet gerai. „Womanizer“ nėra nei per lengvas nei per sunkus, labai maloniai laikosi delne ir neturi keisto antgalio kaip W100 modelis. Jis yra pakraunamas USB jungtimi ir juo galite naudotis vos ištraukę iš dėžutės, jums tereikia paspausti „svarowski“ kristalo mygtuką ir pasirinkti vieną iš 8 programų.

Pradžiai mūsų mergina stebėjosi kaip toks keistas žaislas gali pasiekti tokių orgazmo viršunių, bet panaudojus lubrikantą ir paskaičius instrukcijas nusivilti neteko. Mažytį vamzdelį reikia užmauti ant klitoriaus ir laukti kol stebūklai prasidės.

Mes paprašėme, kad ji pamatuotų laiką iki pirmojo orgazmo. Ką jus manote? Viena minutė ir keturiasdešimt aštuonios sekundės. Mergina net pati stebėjosi kaip tai galėjo įvykti, paprastai ji taip greit orgazmo niekada nepajunta.

Ką gi ji padarė? Pailsėjusi po malonumo minutėlę kitą, nusprendė pamėginti dar kartą. Iki palaimos viršūnės reikėjo palaukti vos minutę ir dvidešimt dvi sekundes :)

Pabaigai, norėtume pasakyti, kad nors šis žaisliukas yra keistos išvaizdos, bet savo darbą atlieka nepriekaištingai. Mūsų komandos rekomendacija :)

Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Sekso, Prekės, Orgazmas
...