NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
TIK iš reikalo
Kiti nario straipsniai

TIK iš reikalo

17/06/2019 11:48
įkėlė
[apic=63bcf53c30465.jpg][/apic]

Kas iš mūsų nemėgsta užsiimti seksu? Seksas yra gražus, fantastinis, ypač tada jei abu partneriai proceso metu įjungia vaizduotę ir tikrai nori to tikrojo, gerojo sekso. Geras seksas suteikia gerą nuotaiką visai dienai ir žinoma turi teigiamą poveikį sveikatai. Bet ar gali būti kitaip? Gali. Šį kartą apie santykius tik dėl vaikų arba tik iš reikalo…
Ateina laikas pažvelgti į dalykus, kurie mums kelia nerimą. Mes dažnai tikimės, kad situacija pasitaisys savaime, bet metai bėga, santykiai šeimoje prastėja, o tu daraisi panaši į nužydėjusią gėlę, kuri taip ir neturėjo galimybės pasimėgauti gyvenimo skoniu. Kai kurios moterys pavargo stengtis dėl vyrų ir dabar laukia, kad jie ką nors dėl jų padarytų.Pradėkime nuo keleto klausimų, kurie padės išsiaiškinti, ar tau verta skaityti toliau.
1. Ar tu esi su šiuo žmogumi tik tam, kad neįskaudintum vaikų?
2. Gal tau jau 40 metų ar daugiau ir tu bijai pasilikti viena?
3. Gal tiesiog nesinori vyro atiduoti kitai, nes tada atsiranda galimybė, jog jis bus laimingas, o tu ir toliau kankinsiesi?
4. Ar gyveni su savo vyru, nes neturi kur eiti ir esi pripratusi prie pinigų, namų, mašinos ir kitų saugių dalykų?
Tikriausiai tu jau supratai, kad jeigu į bent vieną iš šių klausimų tu sau atsakei teigiamai, džiaugsmo ir laimės tikėtis nėra ko. Tiesiog pripažink, kad tu pati pasirinkai stabilumą, saugumą ir nusprendei ne gyventi, o egzistuoti. Tu ne tik įkalinai save klaidingų įsitikinimų ir aplinkinių lūkesčių narve, bet ir atėmei galimybę iš savo vyro būti mylimu ir laimingu žmogumi. Tiesa yra tokia, kad net jeigu tu save ir įtikinėji, jog tai darai dėl vaikų, tai yra grynų gryniausias melas, nes iš tikro tavo vaikai neturi galimybės matyti laimingų tėvų ir jiems atrodo, kad iš gyvenimo tikėtis meilės ir artumo neverta. Kodėl tu gyveni su juo ? Priežasčių gali būti daugybė. Moterys, kaip ir vyrai, susitaiko su įvairiomis situacijomis ir tiesiog „stumiasi” per gyvenimą, užuot juo mėgavęsi. Šeimoje tu esi tiesiog viską sužiūrinti motina, o jūsų vyro ir moters santykiai yra gilioje užmarštyje. Jūs tiesiog egzistuojate, kalbate apie buitinius reikalus, bet giliai viduje abu esate nepatenkinti gyvenimu. Galbūt tai nėra atviras pareiškimas, bet giliai viduje tu žinai, kad jis kartais „nuslysta“ pas kitas moteris… Na, bet tu renkiesi nematyti šios situacijos ir jokiu būdu jos nepagarsinti. Giliai viduje tu žinai, kad tau naudingiau yra tylėti, nes kaip gi tu gyvensi be namų, vyro ir vaikų. Kur kas naudingiau yra „užsimerkti” prieš nemalonius faktus. Tu jo negali pakęsti. Viskas, kas susiję su juo, tave erzina ir pykdo. Tu jauti jam daugybę priekaištų už jūsų nevykusią kasdienybę ir prastai praleistus metus. Tačiau dėl savo patogumo tu taikstaisi su juo, nes tau svarbūs yra vaikai. Dažniausiai tai yra dvi asmenybės, bijančios ką nors pakeisti ir seniai miegančios skirtinguose kambariuose. Tikriausiai giliai viduje tu ir pati puikiai žinai, kad situacija tik blogės.Tėvai mus kažkodėl įtikino, kad tapti kažkieno žmona yra gyvenimo nuopelnas. Taip jau atsitiko, kad jūs susitikote, kad padėtumėte įveikti vieną ar kitą sielos užduotį. Ir galimas dalykas, jog tai jau padarėte, bet kažkoks įsitikinimas jums liepia „prisisiurbti” prie to žmogaus ir vadinti tai vertybe. Dar gerai, jeigu tai siejasi su noru pajausti gilesnę meilę, sukurti intymius santykius ar padėti vienas kitam atsiskleisti… Bet dažniausiai tai yra dėl materialinės padėties, baimės, vaikų ir saugumo… Ir vien tam, kad pateisintume save, užklijuodami situacijai kokią nors keistą vertybės etiketę. Galbūt norisi paprieštarauti, sakant, jog kartais tiesiog ateina prastesnis etapas, dėl kurio neverta skirtis su vyru. Sveikiems vyrams patinka moteriškos moterys spindinčiomis akimis, turinčios savo nuomonę ir savo gyvenimą. Jokiu būdu negalima visko pakabinti ant vyro. Juk gyvenimas tęsiasi su juo ar be jo. Vyras bijos prarasti tik tą moterį, kuri nepraranda savęs. Vyrai myli tokias moteris, nes jų nemylėti neįmanoma! Atmink, kad jeigu tu ir toliau liksi tokiuose santykiuose ir nedirbsi su savo vidiniu pasauliu bei būsena, niekas nepasikeis.
Bet kuri moteris gali lengvai pritraukti ir išlaikyti nevykėlį… bet kuri moteris gali gyventi vidutinį ir niekam neįdomų gyvenimą… tačiau, jei ji nori jaustis tikra moterimi… kuri turi išskirtinius santykius… gerą finansinę padėtį… bei nuostabius žmones aplink – paleisk jį neįtikinėk savęs, jog kažkas pasikeis.


Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Santykiai
...