NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
Subtili tema
įkėlė
[apic=e16ab67eae6d7.jpg][/apic]

Pakalbėkime apie tai ką daugelis žmonių galvoja, bet nutyli. Apie orientaciją.
Jei jūs jaučiate keistą prielankumą vienai savo pažįstamų merginų? Ką visą tai reiškia? Ar jūs – biseksuali, o gal net liesbietė? Biseksualumas yra seksualinis ir emocinis potraukis abiejų lyčių atstovams.
Yra du tipai žmonių, kuriuos traukia abi lytys: biseksualai ir bi-smalsūs.
Žmonės, kurie yra bi-smalsūs yra tokie, kurie gali būti pasirengę išbandyti santykius su tos pačios lyties partneriu, bet daugiau dėl to, kad stengiasi pažinti patys save. Tuo tarpu biseksualūs žmonės yra tie, kurie žino, jog jiems patinka ir vyrai, ir moterys.
Jei jaučiate, kad esate biseksualus, pats metas patyrinėti savo seksualumo ribas su vyrais ir moterimis.
Pats geriausias būdas išsiaiškinti, ar jus traukia abiejų lyčių žmonės, yra paeksperimentuoti. Tačiau pasimylėkite ne trise, o atskirai.
Kai eksperimentuosite, darykite tai saugiai. Net gi tos pačios lyties poros patiria riziką dėl seksualiai platinamų ligų ir kitokias sveikatos problemas.
Nebandykite eksperimentuoti su geru draugu, nebent jis ar ji to nori. Seksas sugriovė begalę nuostabiai gerų draugysčių, o juk jums pravers žmonės jūsų pusėje.
Pasikalbėkite apie savo jausmus su žmogumi, kuriuo pasitikite. Galbūt kreipkitės į gėjų ar lesbiečių grupes. Kartais nepažįstamųjų patarimus yra paprasčiau pritaikyti nei jūsų pažįstamų žmonių patarimus.
Lesbietės puikiai žino, kodėl jis geresnis nei pirštas. Jis kietas, karštas ir drėgnas. Jis jausmingas ir lankstosi į visas puses.
Kalba ne apie vyrišką pasididžiavimą, bet apie liežuvį. Didžiąją dalį lesbietiško sekso užima oralinis seksas. Ir reikia pasakyti, kad moterims tai labai patinka. Oralinio sekso metu jos pasiekia orgazmo dukart dažniau, nei tuomet, kai jų vaginoje būna penis. Juk ir vyrams patinka oralinis, tiesa?
Lesbietės visuomet sutaria ir randa bendrą kalbą su savo partnere. Ir tai nenuostabu – vis dėl to, moterų mąstymas panašus. Jos valandų valandas gali plepėti, dalintis naudinga informacija – ir čia svarbiausiai yra balso intonacija nei kad žodžių prasmė. Jos gali šnekėtis tik tam, kad šnekėtis. Dauguma vyrų tam visiškai netinkami. Jiems absoliučiai neįdomu, kuo buvo apsirengusi bendradarbė ar kiek kas turi vaikų. Jiems įdomu automobiliai. Na ir dar žvejyba.
Bet ką gali išmokyti vyrai ? Ar jie ne vyrai...o gėjai.
Homoseksualūs vyrai puikiai išmano flirto meną. Ir kai jie pradeda flirtuoti, tai daro visa savo esybe: ir kūnu, ir protu, ir emocijomis. Jiems flirtas – tarsi sportas. Štai, ko galėtų pasimokyti moterys. Atsiduodant flirtui visa savo esybe daug lengviau parsivesti simpatiją namo. Vienai nakčiai arba... gyvenimui.
Homoseksualai retai kada būna drovūs. Bent jau kur kas rečiau už merginas. Flirtuodami jie nedvejoja, pasitiki savimi, viską rėžia tiesiai šviesiai, aiškiai pasako, kas patinka ir kas – ne. Jei paklaustumėte gėjaus „ar tu su manimi flirtuoji?“ ko gero jums atsakytų paprastai: „taip, o tau nepatinka?“ Tai ir yra pasitikėjimas. Merginos, mokykitės – tai veikia.

Tad laikykite galvą aukštai iškeltą.
Nepamirškite, kad jūs esate normalus. Jūs esate tobulas toks, koks esate. Nėra jokios gėdos būti biseksualia, bi-smalsia, lesbiete, heteroseksualia, transseksualia ar gėjumi.Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Netradicinė, Orientacija, Gėjai, Lesbiatės
...