NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
Sekso pamokymai
Kiti nario straipsniai

Sekso pamokymai

31/10/2019 11:04
įkėlė
[apic=e4f56cbd4620b.jpg][/apic]

Internete yra apstu straipsnių ir patarimų kaip pagerinti sekso kokybę. Tuose straipsniuose galima net pasiklysti. Jie gali būti labai ilgi ir sudėtingi, kartais net ne lietuvių kalba. Kurie jų yra vertingi, o kurie ne? Greičiausiai daugumą patarimų jau esate girdėję ar skaitę apie juos, o gal net nesidomėjote apie tai. Šis straipsnis bus naudingas tiek senų triukų prisiminimui, tiek naujokams išmokti naujų gudrybių.

Elementariausi, bet vieni išnaudingiausių sekso patarimų...

1. Visada miegokite nuogi

Galbūt tai ir nėra sekso patarimas, bet jei esate ilgalaikiuose santykiuose ne vienerius metus, miegojimas nuogiems, padės įžiebti aistrą miegamajame, ypač veiksminga rytais...

2. Nekritikuokite savęs

Jei kartais kažkas nepavyko, nereikia pergyventi ir savęs žeminti, niekas negimė mokėdami. Pamirškite apie nesėkmę ir praktikuokite toliau.

3. Naudokite drėgnas servetėles

Šis patarimas yra tiesiog nuostabus, vienas iš svarbiausių ir vertingiausių, jomis valytis daug švelniau ir efektyviau. Be to, kvepėsite žymiai maloniau, nei nusivalę su įprasta servetėle ar tualetiniu popieriumi.

4. Įžanga

Prieš užsiimdami seksu, padarykite įžanga, tai padės įkaitinti Jūsų partnerį ir seksas bus daug malonesnis.

5. Atsipalaiduokite

Tai irgi yra viena svarbiausių pamokų, nesvarbu jei įvyko kas gėdingo ar nepatogaus, tiesiog atsipalaiduokite ir leiskite viskam tekėti sava vaga, mėgaukitės...

6. Mėgaukitės kelione, o ne galutiniu tikslu

Žinoma, orgazmas yra svabu, bet pats veiksmas dar svarbiau. Svarbu glamonės ir intymumas, kartais galima ir nepatirti orgazmo, bet turėti nuostabų seksą.

7. Rūpinkitės savo sveikata

Nėra nieko gėdingo, rūpintis savo sveikata. Jei jaučiate kažką kas jums kelia nerimą, kreipkitės į medikus, kontracepcija taip pat nėra nieko gėdingo ir nereikėtų to slėpti.

8. Darykite tai garsiai

Jei jaučiate malonumą parodykkite tai garsiai, kad jūsų partneris apie tai aiškiai suprastų, aišku ne per garsiai jei mylitės viešoje vietoje :D

9. Naudokitės pagalvėmis

Nesvarbu kokią sekso pozą labiausiai mėgstate, pagalvės visada pridės daugiau komforto.

10. Nepergyvenkite dėl priešlaikinės ejekuliacijos

Ne visi vyrai yra apdovanoti super galiomis kaip porno filmų herojai. Tai yra visiškai normalu ir galima tai pakeisti, tk prireiks šiek tiek laiko ir pastangų.

11. Nusišlapinkite po sekso

Žinoma, kartais tiesiog norisi apsikabinti ir užmigti. Tačiau ryte jūs padėkosite sau, kad prieš miegą apsilankėte vonios kambaryje.

12. Pradėkite lėtai

Kaip ir viskas šiame gyvenime, pradžiai vyksta iš lėto. Startuokite po mažu ir kai matysite partnerio reakciją, greitinkite apsukas.

13. Turi laimėti abi pusės

Abu partneriai turi daryti tai kas jiems patinka ir yra priimtina. Jei vienas jausis nesmagiai, gero sekso nebus.

Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Sekso, Pamokymai, Patarimai, Seksas, Orgazmas, Pirmas, Pozos
2019/11/01 10:45
Mmm gal galima placiau apie 11? 🤔
...