NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
Sekso lėlės ir robotai, jau netolimoje ateityje
Kiti nario straipsniai

Sekso lėlės ir robotai, jau netolimoje ateityje

27/06/2019 11:22
įkėlė
[apic=31c00b0740f4a.jpg][/apic]

Sekso lėlės buvo nelegalios iki tol, kol buvo paviešintos erotiniame žurnale.
Kai jų naudojimas tapo legalus, jų pardavimo ir gaminimo mastas neregėtai išaugo.
Jos buvo gaminamos sudėtingesnės ir geresnės kokybės sekant moters anatomiją.
Naudojimas buvo įvairus – nuo sekso, draugystės iki bendravimo.
Visus sekso lėlių pirkėjus sieja vienas dalykas – jie nori šalia jausti ką nors žmogiško.
Šios į vieną lytį orientuotos lėlės buvo kuriamos vyrams iki pat šių dienų.
Naujausiomis technologijomis sukurta lėlė yra pagaminta iš aukščiausios kokybės silikono ir turi nepaprastai realistiškai atrodančias akis, todėl nenuostabu, kad šio sekso žaisliuko kaina siekia nuo 1,5 tūkst. JAV dolerių.
Lėlėms netgi sukuria drabužių liniją, o jų figūros formas galima visapusiškai reguliuoti, jei pavyzdžiui, norite, kad lėlė turėtų didesnę krūtinę ar kitokią plaukų spalvą. Užsisakant tokią lėlę galima rinktis net iš 10 veido pavyzdžių ir iš 35 šukuosenų variantų.
Lėlės sukuria naujas galimybes. Jos atrodo kaip gyvos, ir žmonės neprivalo būti suvaržyti remiantis senu požiūriu, jog tai yra keista.
Sekso lėlės ypatingos tuom, kad pirmiausia jos anatomiškai atitinka moters kūną ir turi skeletą. Šalia gerokai atgyvenusių pripučiamųjų lėlių tai tarytum meno kūrinys.
Pradžiai jos buvo skirtos karinėms pratyboms, siekiant suteikti kariams progą imituoti sužeistųjų gelbėjimo operaciją.
Dabar dauguma lėlių nėra pripučiamos, tad spintoje, kažin ar pavyks ją paslėpti, tačiau sekso lėlių gamintojai tikina, kad jas įsigijus draugauti su realiomis merginomis jau ir nenorėsite nes lėlės yra pakankamai panašios į tikrą žmogų, tačiau jos, ačiū Dievui, dar nemoka kalbėti, todėl neteks kęsti skundų ar nuolatinių atsikalbinėjimų nuo sekso. O ir pakelti lėles bus daug lengviau, mat sveria jos tik 25 kilogramus.
Iš silikono sukurtos lėlės yra nepaprastai lanksčios, tad su jomis galima atlikti išties nemažai sekso pozų.
Vis dėlto gamintojai tikina, kad jau dabar sulaukia klientų, kurie lėlės naudoja ne tik seksui, bet ir kaip pakaitalą tikroms merginoms.
Kaip ir daugelis kitų technologijų, kurios pakeitė žmogaus pastangas, robotai galėtų pranokti žmogaus metodiką.
Seksas su robotais gali tapti geresnis nei su žmonėmis
Sekso robotai parduodami visame pasaulyje, tad kai kurie ekspertai pranašauja, kad mylėtis su panašiais į žmones robotais atrodys normalu.
Erotinėms technologijoms tobulėjant lėlės turės pulsą, panašią į gyvą šiltą odą, turės panašią į žmogaus išvaizdą ir asmenybės bruožus.
Kai meilė ir seksas su robotais taps vis labiau įprastas dalykas, mes turėsime susitaikyti su robotų santuokos realia galimybe. Kai jie galės elgtis kaip mūsų draugai, kodėl neišplėtus viso to iki santuokos? Tai gali skambėti kvailai, bet mokslininkai rimtai galvoja apie robotų teisių klausimą.
Daugelis žymių mokslininkų pranašauja, kad tai tik dešimtmečių klausimas kada robotai bus pajėgūs atlaikyti pokalbius, turėti emocijas ir priimti sprendimus.
Dauguma žmonių vis dar skeptiškai žiūrės į seksą su robotais, tačiau laikui bėgant jie prie jų pripras, mechaninis elgesys ir jausmai tobulės, o robotas ir žmogus susidraugaus ir juos jungs stiprūs emociniai ryšiai. Naujosios sekso technologijos suteiks galimybę seksu užsiimti tiems, kurie tokios galimybės, kitomis aplinkybėmis, neturėtų.
Mokslininkai šiais metais nenuilstamai dirbo siekdami sumažinti žmonių bendravimą beveik visose srityse, nuo picos pristatymo iki kelionės "Uber" ir štai dabar realistiškos sekso mašinos nėra toli nuo tikrovės. Deja, specialistai sekso su robotais industrijoje baiminasi, kad mylėtis su automatizuotais prietaisais bus taip gera, kad tai sugadins žmonių gyvenimus.

Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Sekso, Zaislai, Leles, Robotai, Seksas
+1
2019/07/01 12:11
super
...