NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
Oralinis seksas su mėtinu saldainiu
Kiti nario straipsniai

Oralinis seksas su mėtinu saldainiu

29/08/2019 09:46
įkėlė
[apic=5886d465dfa5b.jpg][/apic]

Atibodo įprastas oralinis seksas? Jei taip šis straipsnis kaip tik jums...

Niekam nepaslaptis, kad kiekvienas vyras dievina oralinį seksą, tad kodėl jo neperkėlus į žymiai aukštesnį lygį. Turbūt visi esame girdėję apie seksą su mėtiniu saldainiu ir kitas įmantrybes. Nuo ko reikėtų pradėti? Pirma jums reikės sekso patnerio ir šiek tiek mėtinukų. Būtinai atkreipkite dėmesį, kad mėtiniai saldainiai nebūtų pernelyg stiprūs, nes tai galimai suteiks ne itin malonių pojūčių Jūsų antrajai pusei. Mūsų manymų tam geriausiai tinka įprasti „Menthos“ saldainiukai. Paimkite vieną saldainį į burną ir iškart po to, partnerio pasididžiavimą. Jau po kelių sekundžių pamatysite jo veido išraišką, o jis pajus visiškai naujus ir aštrius pojūčius. Siūlytume nevalgyti daugiau nei vieno mėtinuko sekso metu, antraip tai gali būti nelabai malonu antrajai pusei.

Jei oralinis seksas su mėtiniais saldainiais jums atsibos, išbandykite šampano dušą. Taip išgirdote teisingai...

Atšaldykite šampaną, įpilkite gausiai į taurę ar gerkite tiesiog iš butelio, tai suteiks daugiau pikantiškumo, nenurykite gurkšnio, iškarto imkite vyro penį į burną ir darbuokitės. Šaltas šampanas suteiks dvejopą pojutį, sproginėjinčių burbuliukų ir šaldančią gaivą. Jei nevartojate alkoholio, galite naudoti ledo gabaliuką, tik nereiktų per daug, nes gali dingti erekcija, o tai prišauks ir vakaro neėkmę :)

Smaližiams galime pasiūlti naudoti plaktą grietinėlę arba šokoladinį kremą. Užpilkite ant partnerio pasididžiavimo ir irmyn, tačiau šis būdas suteiks daugiau laimės jums, nei antrajai pusei :)
Kokius metodus dar esate išbandę, parašykite komentaruose?


Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Oralinis, Seksas, Su, Metiniu, Saldainiu
2019/09/06 02:20
Noretum paragaut mano saldainiuko?
...