NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
Ką kalbėti sekso metu?
[apic=83fdd6d4816b8.jpg][/apic]

Kai svarstote apie tai, kas gi padaro seksą nuostabiu, tikriausiai pirmiausia kyla tokios mintys:
tai, kaip liečiate vienas kitą, pozos- kurias bandote, kūno dalys- į kurias koncentruojatės.
Tačiau dažnai pamirštamas dar vienas dalykas – žodžiai kurios tariame sekso metu.
Žinoma, kyla klausimas ar išvis verta kalbėti, kai aistra liejasi per kraštus. Kažin ar partneris bus labai sujaudintas jei pavyzdžiui kalbėsites , ką šiandien valgėte pietums, ar kad ryt laukia generalinis namų tvarkymas. Veikiau aistra išgaruos kaip dūmas.
Dauguma lietuvių įsitikinę – seksas nėra ta tema, apie kurią derėtų aušinti burną. „Seksą reikia daryti, o ne apie jį kalbėti“, – pareiškė vienas sekso gigantas. Iš tam tikrų patikimų šaltinių girdėjau, kad jis nemoka nei kalbėti, nei daryti... Dažnai tai yra susiję. Mat tie vyrai, kurie yra tikri, kad moka daryti ir nėra linkę apie tai kalbėti, dažniausia daro tik tai, kas jiems atrodo malonu ir teisinga ir neturi jokių progų sužinoti, ko iš tiesų nori jo partnerė.
Kalbėjimas ar erotinių žodžių girdėjimas organizme skatina dopamino perdavimą, o tai labai svarbu seksualiniam susijaudinimui, malonumui.
Tai panašu į kažkokio labai gardaus patiekalo valgymą – kalbėjimas apie tai, kaip skanu, priverčia tik dar labiau mėgautis maistu.
Žodžiai gali padidinti tiek emocinį, tiek fizinį pojūčių intensyvumą.
Skamba puikiai... tačiau ką iš tiesų dera pasakyti, kad tai neatrodytų juokinga?
Seksologo manymu dauguma moterų dvejoja, kas iš tiesų skamba seksualiai, nesijaučia tikros, tad verčiau nesako nieko.
Tam tikru būdu tylėdamos dailiosios lyties atstovės praleidžia dalį malonumo, o tai nėra teisinga.
Taigi kas malonina moterų ausis?
"Aš tuoj baigsiu!". Taip paprasta, bet taip galinga. Anot psichologo, buvimas nuostabiu meilužiu – pirmasis dalykas, kuriuo trokšta didžiuotis kiekvienas vaikinas. Pasakymas, kad artėja orgazmas, jiems tarsi pagerbimas. Tai įrodymas, jog partneris jus iš tiesų patenkina. Taip pat tokiu momentu vyras jaučia, jog esate susijaudinusi tiek, kad nebegalite savęs kontroliuoti – frazė sufleruoja, kad net jei bandėte, nebegalite sulaikyti artėjančio malonumo bangos.
Kadangi dauguma vyrų būna pasiruošę baigti anksčiau, toks pasakymas jiems tarsi leidimas.
Moterys trokšta kažko ne tokio fundamentalaus. Štai ką siūlo knygos apie seksualinius malonumus autorius: "Dievinu jausmą, kai tu (veiksmažodis) mano (kūno dalis)", pavyzdžiui "Dievinu jausmą, kai tu bučiuoji mano kaklą/ lyžteli mano krūtinę".
Pojūčių išreiškimas žodžiais priverčia sukoncentruoti į tai dėmesį, o tai sustiprina patiriamą malonumą.
Anot rašytojo, ši frazė gali padėti ir tuo atveju, jei kankina stresas, dvejonės dėl pašalinių dalykų ir sunku susikaupti – garsus pasakymas to, kas vyksta, priverčia tą minutę į tai ir susikoncentruoti (tiek vyrą, tiek moterį).
Taip pat autoriaus pasiūlyta frazė gali padėti išsiaiškinti antrosios pusės jautriausias vietas... ir niekada jų nebepamiršti sekso metu.
Taigi, jūs susifokusuojate į tam tikrus veiksmus ir jausenas, jausdamos, kad jūsų partneris savo žodžiais uždega jūsų kūną.
Na, o po to jis tikrai norės jums atsilyginti ir gal net pakartoti tai, ką pats ką tik išsakė.
Taigi, žodžiai žodžiams nelygūs, tačiau kai kada jų nauda abejoti tikrai negalime. Beje, persistengti su žodžiais nereikėtų, nes kai koncentruojamės į malonius pojūčius, tai „išsijungia“ klausa.
Žodis – galingas ginklas. Juo galime ir nužudyti aistrą, ir prikelti ją iš numirusių. Akivaizdus pavyzdys – garsioji undinėlės istorija. Praradusi kalbos dovaną, ji prarado ir meilę. Nepadėjo nė puikiosios moteriškos kojos.


Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Seksas, Orgazmas
...