NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
Faktai apie seksą
Kiti nario straipsniai

Faktai apie seksą

6/06/2019 15:11
įkėlė
[apic=7aead7794cb37.jpg][/apic]

Seksas yra veikla, procesas, užsiėmimas, kuris turėtų atnešti mums malonumą ir nieko daugiau. Šiame straipsnyje mes surinkome įdomių mokslinių faktų, kurie jums gali būti nežinomi.

Vyrai taip pat turi " G. tašką".
Taip dažnai kalbame tik apie moters " G tašką", kuris leidžia joms patirti didžiausia malonumą, yra toks populiarus, kad mes net nepagalvojame apie tai, ar vyrai turi panašų "mygtuką". Ir jūsų nuostabai, turi. Erogeninė zona yra nepatogioje vietoje, todėl ją jaudinti reikėtų lėtai ir atsargiai bei naudoti daug vandens pagrindu pagaminto lubrikanto.
Pasak urologų, vyrų G taškas egzistuoja. Jis yra išangėje, nutolęs apie 5 cm jos viduje. Tai tarsi kaštono dydžio gumbelis.

Moterys dažniau galvoja apie seksą. Visuomenė priima moteris kaip mielas kuklias, kurios neleidžia sau garsiai reikšti mintis apie seksą. Tačiau apklausos parodė, kad mergaitės iš tikrųjų galvoja apie seksą dar dažniau nei vyrai, ir be to, jos norėtų, kad jų gyvenime sekso būtų daugiau. Buvo apklausta 500 moterų. Apklausa susidėjo iš klausimų, susijusių su santykiais, su sekso stereotipais. Nustatyta, kad daugiau nei pusė moterų (53,2 proc.) nesimyli taip dažnai, kaip joms norėtųsi. Trys ketvirtadaliai dalyvių pripažino, jog mielai užsiimtų meilės malonumais dažniau nei tris kartus per savaitę. Ir 13 proc. dalyvių pripažino, kad sekso joms reikia kasdien – t.y. daugiau nei šešis kartus per savaitę.


Orgazmas yra gana retas reiškinys. Yra tiek daug pasakyta, kaip pasiekti orgazmą, tačiau daug tyrimų šia tema rodo, kad orgazmas tam tikra prasme turėtų būti laikomas pasiekimu - ir ypač tai susiję su moterimis. Taigi, apie 70% vyrų santykiuose nuolat patiria orgazmą su savo partneriu, bet šis malonumas yra prieinamas tik 30% moterų.
Aptariant orgazmo klausimą, nustatyta, kad vienos sueities metu moterys dažnai gali patirti daugiau nei vieną orgazmą. Apskritai 72 proc. apklaustųjų pabrėžė, kad vienos sueities metu jos pajunta bent vieną orgazmą ir 10,2 proc. tiriamųjų patviravo, jog vienos sueities metu patiria daugybę orgazmų. Taigi pasitvirtina stereotipas, kad moteris gali patirti daug orgazmų vienos sueities metu, ir nepasitvirtina stereotipas, kad daugybė moterų negali patirti orgazmo.

Seksas gali pagerinti atmintį. Bet tik moterims. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad reguliarus seksas pagerina moterų smegenų gebėjimą įsiminti žodžius ir frazes.
Tiesa, šis procesas vyksta tik kai kuriose smegenų dalyse, tarp jų ir tam tikroje hipokampo srityje. Svarbu tai, kad nauji neuronai susidaro sulaukus brandaus ir net senyvo amžiaus, ir tą susidarymą galima pastiprinti įvairiais išoriniais poveikiais. Buvo parodyta, kad neurogenezę stimuliuoja fizinis aktyvumas, taip pat įdomi ir įvairiapusė išorinė aplinka. Dabar prie teigiamų veiksnių priskiriamas ir seksas. Tačiau net jei teigtume, kad seksas gerina protinius gebėjimus, būti protingam – dar nereiškia daugiau užsiimti seksu. Pensilvanijos universiteto tyrimo rezultatai byloja, kad paaugliai su aukštesniu intelektu paprastai rečiau pradeda lytinius santykius. O ankstyva lytinio gyvenimo pradžia neigiamai koreliuoja su darbinės atminties dydžiu ir padidina impulsyvumą. Atlantos mokslininkai parodė, kad intelektualinis ir socialinis išsivystymas paauglystėje užkerta kelią ankstyvai lytinio gyvenimo pradžiai. Mokslininkai daro išvadą apie teigiamą seksualinio aktyvumo poveikį protinių gebėjimų išsaugojimui senatvėje.

Po mikroskopu spermatozoidai yra labai greiti. Nepaisant to, kad sperma atrodo visiškai stacionari, kai ji yra moters kūno viduje, sperma vystosi dideliu greičiu. Pasak mokslininkų, sperma gali judėti maždaug 3 mm greičiu per minutę. T.y. per sekundę jie pajuda per visą žmogaus kūno ilgumą. Tačiau judant išnaudojama daug energijos, nes spermatozoidas priverstas įveikti kliūtis ir judėti prieš srovę, tačiau jie judėdami visada persikelia į kiaušidės pusę. Manoma, kad gimdoje spermatozoidai per 3 minutes praeina 1-1,5 cm, t.y. norėdami išeiti iš sėklinės masės, patekti į gimdą ir iš ten pakilti į jos ertmę, spermatozoidui reikia maždaug 1,5-3 valandų. Todėl praėjus kelioms valandoms juos galima aptikti šoninėje gimdos pusėje, kur ir susijungia su kiaušialąste. Į ją prasiskverbia tik vienas spermatozoidas, jo galvutė susilieja su branduoliu ir tas susiliejimas iš tikrųjų ir yra apvaisinimas.

Dydis tikrai neturi reikšmės. Visuotiniai tyrimai, atliekami nuo 1942-ųjų atskleidžia vyrų varpos dydžius. Taigi, ištyrus daugiau nei 11 000 dalyvių paaiškėjo, jog suaugusio vyro penio ilgis (erekcijos būsenoje) yra tarp maždaug 14 ir 17 centimetrų, apimtis – tarp 12 ir 13 centimetrų.
Kitas tyrimų nagrinėtas klausimas – penio dydžio suvokimas. Buvo apklausta daugiau nei 50 000 heteroseksualių vyrų ir moterų. Respondentai turėjo įvertinti savo arba savo partnerio varpos dydį. 85% moterų buvo patenkintos mylimojo pasididžiavimu, tuo metu vyrų tarpe nusiskundimų neturėjo tik 55% stipriosios lyties atstovų. Kažką pastebėjote?
Moterims varpos dydis neturi tokios didelės reikšmės, kaip vyrams. Joms rūpėjo ne susirasti laimėtoją, o kiti, emociniai aspektai. Tad penio dydis – tikrai ne tai, į ką turėtų koncentruotis vyrai. Kiekvienas penis – skirtingas, visai kaip moterų krūtys – kiekvienos moters krūtinė savita ir nėra nurodymų, kokia geriausia.
Viename tyrime moterys turėjo nurodyti, kokį vyrą pasirinktų: didesniu nei vidutinis peniu ir mažesniais nei vidutiniai įgūdžiais ar turintį vidutinio dydžio penį bei puikius seksualinius įgūdžius. Žinoma, visos moterys rinkosi antrąjį variantą, tai reiškia, jog įgūdžiai bet kokiu atveju svarbiau nei varpos dydis.
Ne vienas vyras malonindamas moterį į pagalbą retkarčiais pasitelkia pirštus – nors jie kur kas mažesni nei varpa, moteriai suteikia ne ką mažiau malonumo. Tai tik įrodo, jog dydis – menkas faktorius sekso kokybei pamatuoti.

Oralinis seksas padarys varpą ilgesne. Bent jau taip atrodys vyrui. Apklausos parodė, kad tie, kurie reguliariai užsiima oraliniu seksu su savo partneriu, vertina savo varpos dydį, kaip didesnį, nei ji iš tikrųjų yra (ko pavyzdžiui neatsitinka po masturbacijos).

Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Seksas, Sperma, Masturbacija, Penis
...