NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
Būkime drąsios. Išnaudokite savo gundymo galias...
Kiti nario straipsniai

Būkime drąsios. Išnaudokite savo gundymo galias. Ir pražyskime.

4/06/2019 10:34
įkėlė
[apic=c318c676b4abe.jpg][/apic]

Gera meilužė visada žino ko nori jos vyras.
Ideali meilužė yra ta kuri panaikina galimybių ribas ir imasi iniciatyvos, tuo pačiu metu tiksliai spėlioja partnerio troškimus.
Taigi, kad būtum tobula moteris turi atsisakyti tobulo sekso sau, prisitaikydama prie partnerio poreikių.
Savimi patenkintos, pasitikinčios moterys, regis, turi viską – gerą mylintį vyrą, turtus, kuriais gali pagrįstai didžiuotis, įdomių pažįstamų, gauna prabangių dovanų ir puošiasi vardiniais drabužiais. Savo moteriškumu pasinaudoti nebijančios moterys gauna viską, ko įsigeidusios.

Atskleisti savyje slypinčias meilužės galias gali kiekviena…

Svarbiausia – nepadaryti didžiausios klaidos manant, kad būti gera meiluže savo vyrui neįmanoma.
Juk ne šiaip sau liaudies išmintis byloja, kad moteris turi būti rūpestinga mama vaikų kambaryje, puiki šeimininkė virtuvėje ir aistringa meilužė miegamajame.
Pateikiame keletą gudrybių, kurios jums padės įžiebti ir išlaikyti aistrą, kad jūsų mylimasis net ir po ilgų santuokos metų sakytų: „Ji – geriausia, ką turiu.“

Aistringai mėgaukitės kiekviena gyvenimo akimirka.
Aistra – lyg druska kasdieniam patiekalui.
Be aistros gyvenimas būtų prėskas.
Aistra intriguoja, domina, motyvuoja ir priverčia mus norėti dar. Tapkite ta moterimi, kuri aistringai mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka – nesvarbu, ar tai rytinis puodelis kavos pamėgtoje miesto kavinėje, ar švelnus prisilietimas prie mylimojo.
Su pasimėgavimu gerkite iš gyvenimo teikiamų malonumų taurės.
Aistringai gyventi norinti ir mokanti moteris visa širdimi atsiduoda vyrui, šeimai ir darbui.
Ji – nepakeičiama lovoje, o jos prisilietimas vyrą priverčia ištirpti. Būkite ta, kuri viską, ko imasi, daro pasimėgaudama. Tokia moteris patrauks kiekvieno akį. Šalia jos norės būti visi – ir vyrai, ir moterys. Tiesa, savo aistra tokios moterys dalijasi ne su visais, o tai tik dar labiau intriguoja ir traukia.
Suteikite vienas kitam laisvės.
Ne, čia nekalbame apie trumpas santykių pertraukas. Tačiau palikti erdvės vienas kitam būtina. Juk sakoma: tam, kad ugnis liepsnotų, reikia oro. Leiskite laisvai kvėpuoti ir sau, ir jam. Nėra nieko blogiau nei viską, net ir savo artimųjų gyvenimą, valdyti norinti moteris. Todėl nepriekaištaukite vyrui, kai jis nori su draugais eiti žaisti krepšinio ar vienas išvažiuoti pažvejoti.
Atraskite pomėgių ir jūs. Vyrui dėl to tapsite tik įdomesnė. Be to, po trumpų išsiskyrimų labiau vertinsite akimirkas dviese. Ilgesys nėra blogas jausmas. Jis gali padėti įžiebti ugnį jūsų abiejų širdyse.
Palikite vietos paslapčiai.
Dalykitės su savo mylimuoju aistra, tačiau ne visomis savo paslaptimis. Išlikite moteriška ir paslaptinga. Jūsų mylimajam tikrai nebūtina apie jus žinoti visko. Intymumas – tai ne visų gyvenimo smulkmenų ir detalių aptarimas. Vyrui tikrai nereikia to srauto informacijos, kuriuo jį kasdien apipilate. Verčiau sutvirtinkite savo abipusį ryšį kalbėdami apie jautrius dalykus, nebijokite prieš savo vyrą pasirodyti pažeidžiama. Jis įvertins tokį pasitikėjimą ir norės jus globoti bei lepinti.
Į savo vyrą žiūrėkite taip, kaip pirmą kartą įsimylėjusi.
Sakoma, kad moters širdis plati ir ji gali mylėti vyrą, darbą ir vaikus vienodai. Visgi, jei norite laimingų, darnių ir aistringų santykių su antrąja puse, turėtumėte jai skirti ypatingą dėmesį. Klaidinga tikėtis, kad vyras jums gali būti viskuo – draugu, meilužiu, globėju, partneriu ir visų galų meistru. Jei norite, kad jūsų miegamajame visuomet virtų aistros, sutelkite daugiausia dėmesio į savo vyro kaip meilužio rolę.
Elkitės su savo vyru kaip su aistringu, seksualiu meilužiu, su kuriuo neseniai susipažinote. Daugiau namie jokių nutrintų chalatų ir nusidėvėjusių apatinių!
Būkite atvira naujovėms. Jei manote, kad aistra su metais blėsta ir nieko čia neįmanoma pakeisti, labai klystate. Aistrą, norą būti drauge kursto bendros naujos patirtys. Todėl ieškokite naujų veiklų, pomėgių, naujų spalvų savo gyvenime.Galiausiai, mokykitės būti gera meiluže. Būkite drąsios, išnaudokite savo gundymo galias ir pražyskite. Tuomet šalia jūsų esančiam vyrui nereikės jokių kitų moterų, jis džiaugsis, turėdamas jus!

Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Meilužė, Seksas, Santykiai
...