NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
7 Kalėdų aktai
[apic=4b430ea586894.jpg][/apic]

Kalėdos tai toks metas, kai giminės renkasi kartu, džiaugiasi ir švenčia. Jokia paslaptis, kad per šventes dovanojame ir gauname dovanas. Tad jei turite antrąją pusę, primygtinai siūlome dovanų keitimasį perkelti tiesiai į miegamąjį.

Jeigu jūs esate prastas dovanų ieškotojas, niekada nesugebate sugalvoti kažko originalaus ir visada tai atidėliojate iki paskutinė minutės, tuomet šios idėjos jums tikrai patiks. Juk paivairinti savo seksualinį gyvenimą yra daug įdomiau nei įteikti taurių rinkinį savo mylimam žmogui. Žinoma, jei norite partneriui padovanoti ir tikrą dovaną, šie žaidimai bus labai geras priedas prie jos.

[b]1. Pakeliui pas senelius[/b]

Daugumai iš mūsų per šventes tenka važiuoti nemažą kelią pas savo giminaičius. Kartais tikrai pabosta ilgi apsnigti keliai. Mūsų patarimas pamaloninti vienas kitą oraliniu seksu. Aišku vairuojantysis neturėtų to daryti :)

[b]2. Sninga tegul sninga[/b]

Leiskite savo partneriui „baigti“ jums ant veido, žinoma tiek kiek jums tai yra normalu ir priimtina. Tai tikrai smagi dovanėlė.

[b]3. Striptizas Kalėdų seneliui[/b]

Apsirenkite seksualiais Kalėdiniais apatiniais, savo partneriui pasiūlykite užsidėti senelio barzdą ir kepurę, tada sušokite jam striptizą, žinoma po to turi sekti seksas, arba vien tik seksas, bet striptizo preliudija tikrai labai gražu :)

[b]4. Čiuožimas rogutėmis[/b]

Likusius 11 mėnesių per metus jūs tai galite vadinti mergina ant viršaus, tačiau dabar yra Kalėdos, tad šokite ant savo partnerio ir kaip reikiant pavažinėkite kalneliais.

[b]5. Kalėdiniai žaisliukai[/b]

Ši idėja yra tikrai jaudinanti, įteikite vienas kitam po sekso žaisliuką ir pasakykite kaip konkrečiai jį norėsite panaudoti ant savęs vakare.

[b]6. Ledinis oralinis[/b]

Prieš darant jam oralinį, pačiulpkite ledo kubelį, tik po šaltuko, nepamirškite jo sušildyti :)

[b]7. Degantis šaukštelis[/b]

Ši poza yra kartu ir jauki ir jaudinanti. Jei namie turite židinį, pamėginkite tai padaryti prie jo.
Tikimės, kad šie šmaikštūs patarimai padarys Jūsų šventes dar aistringesnes ir jaukesnes.

Sekite mus FACEBOOK
Raktiniai žodžiai: Seksas, Oralinis, Sekso, Žaisliukai, Kalėdos, Pozos
...