NE NARYS?
Registruokis

Straipsniai

Straipsniai
»
11 Nurautų Sekso Pozų

11 Nurautų Sekso Pozų

1/07/2019 18:20
Kiekviena iš šių 11-os pozų gali pagardinti Jūsų intymų gyvenimą naujais pojūčiais su partneriu, bet nesitikėkite, kad jos bus lengvos! Kai kurios pozos gali pareikalauti itin didelio lankstumo, ištvermės, o gal net ir gimnastinių sugebėjimų. Turėkite omenyje, kad tik todėl jog jos yra unikalios, neįprastos, o kartais net ir keistokos, tai nereiškia, kad jos būtinai sukels daugiau malonumo. Nusirauti sekso metu tikrai trokšta ne visi. Tačiau tiems kurie nuolatos ieško naujovių, yra lankstūs bei ištvermingi šis straipsniukas bus kaip tik.

[b]1. Tiltukas[/b]
[apic=2a9a2b4cc002f.jpg][/apic]
Tiltukas iš Jūsų pareikalaus didelės ištvermės bei stiprių kūno raumenų, ypač rankų, pečių bei šlaunų srityse, jeigu norite šią pozą išlaikyti daugiau negu kelias sekundes. Jeigu moteris jaučiasi drąsiai ir pasitiki savo jėgomis, ji gali ištiesti vieną ranką ir duoti vyrui aplaižyti pirštus. Vyrui rekomenduojama turėti omenyje, kad moters kakta, lūpos, kaklas, krūtinė su malonumu priims dėmesingus bučinius.

[b]2. Iksas[/b]
[apic=283895aad9efa.jpg][/apic]
Misionieriaus pozos variacija. Kodėl Iksas? Nes žiurint iš viršaus Jūsų kūnai būtent taip ir atrodys. Didelio lankstumo ar ištvermės ši poza nepareikalaus. Moteris gali savo ranka stimuliuoti klitorį ir jeigu partneris nepriklauso konservatorių partijai, galima pabandyti aplaižius pirštą pastimuliuoti vyro išangės zoną.

[b]3. Laužtuvas[/b]
[apic=233328efef7d1.jpg][/apic]
Laužtuvas yra gan pavojinga poza vyrams. Partneris turės stipriai ir gana daug nulenkti savo standžią varpą vien tik tam, kad galėtų įsiskverbti. Moteris šioje pozoje gali patogiai pakasyti vyrui nugarą. Stenkitės iš pat pradžių viską atlikti iš lėto, atsargiai ir nesusilaužykite!

[b]4. Priklauptukas[/b]
[apic=d5419149ae00b.jpg][/apic]
Abu partneriai atsiklaupia ir kiek galima suartėja vienas prie kito. Tada vyras pastato sulenktą dešinę koją ir padaro priklauptuką, o moteris kairę koją užkelia ant partnerio kojos. Jeigu mėgstate viską daryti atvirkščiai tai realiai didelio skirtumo nebus, kuria koja bus padarytas priklauptukas. Tai labai intymi poza nes jos metu galite mėgautis akių kontaktu, bučiuoti veidą, lūpas, kaklą, glostyti bei taršyti partnerio plaukus.

[b]5. Aštuonkojis[/b]
[apic=2d2aed3465950.jpg][/apic]
Iš visų pozų turbūt ši reikalaus daugiausiai lankstumo. Jeigu turite tvirtus raumenis ir lankėte vieną kitą jogos pamoką tai tikrai mėgausitės akių kontaktu bei teikiamais šios pozos pojūčiais. Vyras atsisėda ant grindų, šiek tiek atsilošia atgal ir padeda rankas už nugaros bei šiek tiek sulenkia kojas. Moteris stovi virš partnerio apžergusi jo liemenį ir iš lėto atsitupia ant vyro penio. Kai jis jau viduje, moteris atsisėda partneriui ant kelių ir iš lėto atsilošia atgal padėdama rankas už nugaros. Vyras tuo metu praskečia kojas, o moteris pakelia ir uždeda dešinę koją ant vyro kairio peties, kairę koją ant dešinio peties.

[b]6. Kojomis Į Dangų[/b]
[apic=277c400baeaca.jpg][/apic]
Moteris atsigulusi nugara ant lovos krašto ištiesia kojas į dangų. Vyras stovi šalia ir pagriebęs už kojų pakelia moterį į viršų, kad galėtų įeiti į jos makštį. Partneris pakels moters juosmenį į viršų ir jai liks lovos atrama tik pečiams bei galvai. Vyras partnerę laikys už šlaunų ir kels į viršų, todėl labai svarbu vyrui rasti būdą kaip tą padaryti nesukeliant moteriai skausmo. Neleiskite vyrui skverbtis labai giliai kol jis nerado būdo kaip jus laikyti komfortabiliai. Moteris šioje pozoje gali laisvai masturbuotis rankomis. Partneriai gali laikyti akių kontaktą bei dar labiau užvesti vienas kitą gašliais žodžiais.

[b]7. Sraigtasparnis[/b]
[apic=6e12050b94b4d.jpg][/apic]
Jeigu pavyko laužtuvo poza tai pavyks ir ši. Prieš tai derėtų pasibandyti vyrui nulenkti standų penį, kad galvutė žiūrėtų tiesiai į grindis. Jeigu didelio skausmo nėra, tada metas pradėti! Moteris turi gulėti ant pilvo ištiesusi ir praskėtusi kojas. Tada vyras turi atsigulti priešinga kryptimi ant pilvo negu guli jo partnerė ir tada nulenkęs penį taip, kad jis žiūrėtų į makštį, vyras iš lėto atbulomis įvairuoja į ją.

[b]8. Karutis[/b]
[apic=522435fafbdfe.jpg][/apic]
Karučio poza tai daugiau jėgos ir ištvermės išbandymo poza. Daugumai tai gali sukelti prisiminimus iš karučių lenktynių mokykloje laikų. Atliekant šia pozą pajusite, kad abiejų rankos gana greitai pavargsta. Galima po moters juosmeniu padėti pagalvėlę ir ją laikyti už abiejų šonų, kad partnerei būtų mažiau skausminga. Taipogi ši poza tinka ir analiniam seksui.

[b]9. Meilės Vilkikas[/b]
[apic=08feef006fac5.jpg][/apic]
Šiai pozai prireiks šiek tiek praktikos bei laiko kol abu apsiprasite jaustis patogiai. Vyras atsigula ant nugaros praskėtęs kojas. Moteris turi atsisėsti ant vyro taip, kad šis įsiskverbtų, o moters kojos būtų partneriui iš šonų. Tada moteris iš lėto gulasi ant nugaros, galva turėtų būti netoli partnerio kojų. Kojas galima ištiesti vyrui ant krūtinės arba galima apsižergti partnerį. Pabandykite kuris būdas patogesnis jums. Tada abu sukryžiuojate rankas ir vyras traukia moterį į save, o moteris judina klubus aukštyn, žemyn bei į šonus kol partneris yra viduje.

[b]10. Airiškas sodas[/b]
[apic=74ac62b122fd3.jpg][/apic]
Airiškas sodas yra labai viliojanti poza. Dauguma porų pamatę šią pozą galvoja jog jai atlikti reikia labai didelio lankstumo. Tiesa yra tokia, kad ją labai lengva padaryti. Pirmiausia, vyras atsisėda ant lovos. Jo nugara turėtų būti tiesi. Kojos gerokai praskėstos priekyje, galima šiek tiek jas sulenkti per kelius, jeigu vyrui taip patogiau. Tada moteriai reikia atsiklaupti keturiomis ir atbulomis įeiti į partnerį. Jai reikės nuleisti juosmenį ištiesiant kojas už partnerio. Tada moteris nuleidžia galvą ir pečius ant lovos ir atsipalaiduoja Airiškame sode. Ši poza idealiai tinka stimuliuoti tiek makštį, tiek moters išangę tuo pačiu metu. Taip pat partneris gali masažuoti nugarą bei galima paimti griežčiau už plaukų, jeigu jūs linkę į tai.

[b]11. Kėdutės[/b]
[apic=c0a3286a23639.jpg][/apic]
Na, o pabaigai šiek tiek egzotikos. Ši poza reikalauja, kad turėtumėte dvi kėdes kurios tiktų šiai pozicijai, nes antraip gali būti nepatogu. Sustatykite kėdes vieną priešais kitą, kad jos beveik liestųsi. Vyras atsisėda ant vienos ir praskečia kojas, o moteris atsisėda ant kitos suglaudusi kojas. Galiausiai abu partneriai iš lėto priartėja vienas prie kito, kad vyras galėtų įsiskverbti į moters makštį.

Pirmi kartai ir nauji potyriai visada sukelia stiprius jausmus. Įvairinkite savo lovos gyvenimą naujomis pozomis, eksperimentuokite savo aistra, mankštinkite savo kūnus bei mylėkite vienas kitą.

[i]VytenisSin[/i]
Raktiniai žodžiai: Sekso, Pozos, Seksas
...