NE NARYS?
Registruokis

Blogai

Kiti nario blogai

Užimtų vyrų portalas

8/10/2019 17:04
įkėlė
Daug kas pasakys, kad čia moterų, norinčių užsidirbti portalas. Bet aš manyčiau (iš savo patirties), kad čia vedusių vyrų rojus 😀. Na, brangieji, papasakokit, kas sužadina apetitą čia apsilankyti, kas netenkina namuose? Kaip galvojat, kuom čia geresnės merginos, nei jūsų žmonos? Gi mes visos vienodos 😀
2019/10/17 01:30
Gal labiau išsiskyrusiu ir vienišu vyru portalas. Ir kurie čia eina (tikėdami ir norėdami) kad ras vieniša moterį su kuria gal taps pradžioje draugai o paskui gal ir daugiau. Ar seip moterį su kuria galės tiesiog pašnekėti ir nereikes eiti į barus kalbinti vaišinti gėrimu kad tik pabendrauti.
2019/10/14 23:45
Aš laisvas.. bet apie vestuves nesvajoju :D
2019/10/11 15:41
vyrai eina pasikalbeti,pasimyleti ,daryti tai kas juos veza traukia,randa norincia pute,ko is zmonos negauna ,nes laikui begant gali pakisti norai,geismai,tiesiog i diena gal nori kelis kartus,smaukytis irgi ne iseitis ir vien su bybiu makaluoti po pute atsibosta o kitka zmonai pasakyti kad nori sunku:visu pirma jai gali kilti klausimas kodel nori? is kur tu zinai ar dar kas,apkaltins kad eini pas kekses,vyrai myli savo zmonikes,nenori ju skaudinti,spausti todel ir eina pas kitas,kurie nori tik pasimyleti ,nuleisti tie moka nes gauna tai ko nori ir jiems daugiau nieko nereikia,neapsimetineja,neapgaudineja.Visi kiti kurie klykia kad moketi geda,blogai yra sukciai,melagiai ,nevykeliai ir jiems sex nera butinybe,tiesiog su tokiais net uz pinigus nesusitiktum.Juo atpazinsi is dvieju klausimu:ar nori paisdykaut?,ar nori pasidulkint?
2019/10/10 14:09
Mano dziadka [e11] AtA [e11] sakydavo,kad badyt tą pačią skylę visą gyvenimą tas pats kas grikių košę ėst kasdien[d8]
+1
2019/10/09 14:49
Dėl to, kad visos moterys vienodos. Taip, fiziologiškai, bendrąja prasme, bet toli gražu ne visomis prasmėmis. Taip jau gamtos sureguliuota kad patinas ieško patelių (kuo daugiau, išskyrus keletą atveju gulbės, keletas kitų rūšių paukščių ir kt). Hormoniniai stimulai evoliucionuojant gal ir sumažėjo, bet nedingo, taigi kitaip jau nebus. O geresnė nei žmona bus ar nebus sunku vienareikšmiškai pasakyti, tiesiog bus nauja patirtis, kuri jaudina.
Tenka atsiprašyti autorės, kad mano komentaras kiek per platus lyginant su blogu 😊
+3
2019/10/09 14:48
Kad ir kaip šitą portalą pavadintumėm jis nuo to nei pagerės, nei pablogės. Matome aiškiai disbalansą tarp paklausos ir pasiūlos, kurios čia egzistuoja dvi. Moterys kurios nori užsidirbti ir vyrai, kurie sakyčiau „puolę“ ir yra linkę už tas paslaugas mokėti. O antra pasiūlos-paklausos grupė ieškantys meilužių. Kur vienai moteriai koks šimtas vyrų tenka (jeigu nedaugiau). Taigi viskas priklauso tik nuo mūsų žiūrėjimo kampo. Jei sakysime, kad čia vedusių vyrų rojus, tai tik tų, kurie nori pirkti prekę. Kas man asmeniškai yra nepriimtina ir moteris ir jos kūnas, mano nuomone, turėtų būti neparduodami. Todėl staiga tas rojus, čia virsta pragaru, kur rasti tą vienaragį moters pavidalu praktiškai neįmanoma 😊
...