NE NARYS?
Registruokis

Blogai

Kiti nario blogai

Kokie buna sex

16/05/2019 09:41
įkėlė
Vienos nakties nuotykis

Niekas negali teikti, jog savo seksualiniame gyvenime patyrė viską, jeigu nė sykio neturėjo vienos nakties nuotykio. Nors toks seksas negarantuoja aukštos kokybės, vienkartinis „susiėjimas“ gali privesti ir prie geresnių dalykų. Nemažai porų pradeda santykius po vienos nakties nuotykio, o kiti tiesiog mėgaujasi tokiu gyvenimo būdu, kada tai tampa rutina. Šitaip galite surasti ir draugų su privalumais ar tiesiog apturėti nepamirštamą naktį su nepažįstamuoju ar nepažįstamąja.

Seksas lauke

Seksas lauke yra tai, ką verta išbandyti su savo partneriu ar partnere. Kadangi gyvos gamtos apsuptyje žmogaus pirmykščiai instinktai atsiveria pilnu pajėgumu, galite tikėtis tikrai ugningos sueities. Pojūčiai ir potyriai skirsis ir pagal sezoną. Štai žiemą seksas lauke bus įmanomas tik stovint, o vasarą galima išbandyti įvairiausių pozų ant žemės, šviečiant ir kaitinant saulei. Šiltuoju metų laiku galima seksui lauke suteikti ir romantiškumo prieskonį bei pasimylėti po žvaigždėtu dangumi arba pajūrio kopose.

Seksas iš pykčio

Nors toks seksas įvyksta retai, daug kas jį vertina kaip beveik tobulą variantą. Kad toks scenarijus taptų realybe, tarp partnerių turėtų tvyroti aistra arba meilė jau iš ankščiau. Kadangi realus gyvenimas nėra porno filmas, vyrui tiesiog nepavyks paimti partnerės prieš jos valią, todėl turi būti tam tikras jungiklis, kuris tokiam seksui atveria duris. Pykčio su savo partneriu metu, geriau pataupykite žodžius ar veiksmus lovai. Sueitis iš pykčio bus karšta, šiurkšti ir be galo aistringa. Vyrai gali tempti moterį už plaukų, stipriau pliaukštelti per sėdmenis, būti grubesni nei įprastai ir panaudoti piktus žodžius lovoje. Na, o moteris gali taip pat nešvankiai kalbėti, į darbą paleisti nagus bei labiau atsiduoti partnerio kontrolei. Pamatysite, po tokio sekso visi pykčiai tiesiog išgaruos.

Susitaikymo seksas

Jeigu su savo antrąja puse išgyvenote sunkų periodą, tačiau atėjo laikas susitaikyti, žinokite, jog niekas nesugrąžina santykių į senas vėžes taip gerai, kaip susitaikymo seksas. Jokios materialios dovanos nesuteikia tokio paties efekto, kurį duoda kūniškas suartėjimas. Natūralu, jog būsite vienas kito pasiilgę ir tiesiog alpsite nuo partnerės(-io) kvapo, judesių ir glamonių. Tai bus labai aistringas, romantiškas bei tikrų ir nesuvaidintų emocijų kupinas aktas, kuris vėl suartins du žmones. Ar gali būti geriau?

Seksas su viršininku(-e)

Ne tik karjeristams, bet ir seksualinius potyrius vertinantiems žmonėms, seksas su savo bosu arba bose neretai yra šiokia tokia fantazija. Be abejonės, tokia sėkmė pasitaikys, toli gražu ne kiekvienam, todėl ne ką prastesnis variantas yra ir seksas su kolega, tačiau šįsyk – apie viršininkus. Vyrai ir moterys, kurie pasakojo apie tokius savo santykius pabrėždavo, jog sekso metu jausdavo labai didelį susijaudinimą ir adrenaliną. Jie tarsi darydavo kažką, kas yra uždrausta, tačiau tuo pat metu labai to norėdavo. Vyrai norėdavo parodyti „kas tikrasis viršininkas“, o moterys norėdavo būti submisyvios. Galų gale, po gero sekso su vadovu ar vadove, galbūt pakilsite ir karjeros laiptais... ????

Seksas su vyresniu arba jaunesniu partneriu arba partnere

Vieni sako, kad moterys, kaip vynas – kuo vyresnės, tuo seksualesnės. Kitiems patinka jaunatviškos išvaizdos dailiosios lyties atstovės, tačiau vienas faktas niekad nesikeičia – amžiaus skirtumas „veža“. Išbandyti seksą su vyresne moterimi, kuri patenka į „MILF“ kategoriją, būtų, ko gero kiekvieno jaunuolio svajonės išsipildymas. Na, o ir vyresnėms moterims bus garantuotas karštas seksas su vyruku, kuriam, tiesiog per kraštus virsta seksualinė energija. Galų gale, net moksliškai įrodyta, kad seksualinį piką moterys pasiekia būdamos ~31-erių bei išlaiko stabilų hormonų balansą beveik iki 45-erių metų amžiaus, o vyrų pikas pasireiškia apie 18-20-us gyvenimo metus. Vėliau vyrų seksualinė energija po truputėlį slopsta.

Kalbant apie seksą su jaunesniu partneriu arba partnere, nėra kito būdo kaip tik žavėti savo patirtimi ir elegancija. Tiek vyresni vyrai, tiek vyresnės moterys gali atrakinti daugybę jaunam žmogui dar neatrastų pojūčių, todėl verta pasistengti.

Bet kokiu atveju seksą su amžiaus skirtumu tikrai verta išbandyti.
...