NE NARYS?
Registruokis

Blogai

Kiti nario blogai

Keletas faktų 2 dalis :)

7/06/2019 08:40
įkėlė
12. Yra šalių, kuriose prostitucija yra legali. Viena jų - Iranas, kur „laikinas žmonas" galima įsigyti porai valandų. Bet ten nusikaltimu laikoma oficialiai pritarti prostitucijai, padėti moteriai tapti prostitute ar priversti užsiimti prostitucija. Už tai gresia mirties bausmė.

13. Viena vyro sėklidė kabo giliau už kitą. Kodėl? Kad jos viena į kitą nesidaužytų.

14. Pirmuosius gėdos plaukų perukus XV amžiuje nešiojo prostitutės. Jos išskusdavo savo intymią vietą, kad ten neįsiveistų utėlės. Šiais perukais jos norėjo paslėpti lytines ligas.

15. Kukurūzų dribsnių „Kellogg's Corn Flakes" išradėjas buvo masturbacijos priešininkas. Jis manė, kad sveika mityba gali „išgydyti" seksualias mintis.

16. Interneto portalo „OnePoll.com" surengtos apklausos rezultatai byloja: moterys mano, jog geriausi meilužiai - ispanai, brazilai ir italai.

17. Striptizo šokėjos uždirba daugiau pinigų dienomis, kai patiria ovuliaciją. Veikiausiai dėl tuo metu išsiskiriančių seksualiai stimuliuojančių feromonų.

18. Senovės Kinijoje moterys po sekso vartodavo gyvsidabrį ar šviną, nes manė, jog tai užkerta kelią nėštumui. Bet po to jos dažnai tapdavo nevaisingomis ar mirdavo.

19. Daugelį vyrų traukia biologiniai moters požymiai, bylojantys apie jos vaisingumą: didelė krūtinė, plokščias pilvas ir apvalūs klubai. Tai reiškia, jog moteris yra jauna ir sveika - ir veikiausiai ne taip greitai taps nėščia.

Idomus faktai :)
...