NE NARYS?
Registruokis

Blogai

Kiti nario blogai

Atgal į CCCP

4/11/2019 10:36
įkėlė
Daug visokių šių filmukų, postų ir šiaip, jausmingų užrašų, kaip buvo gera gyventi draugiškoje tarybų sąjungoje.. Ten ir girą iš bačkos, ir gazirovkė, kurią visi gerdavo iš vienos stiklinės, ir dar aibė visokiausių malonumų. Tačiau, sako, sekso tais laikais nebuvo... Čia, žinoma, sarkazmas, tačiau, manyčiau, jog tie laikai nedaug kuom nusileisdavo dabartiniams. Žinoma , svingerių vakarėlių niekas viešai nereklamuodavo, bet, visų prigimtis tokia, jog norisi..
Tais laikais buvau dar snarglys. Aišku, vyrų bei moterų lyties organų pavadinimus viena tarptautinė kalba žinojau puikiai, taip pat žinojau, kaip vadinasi tai, ką jie daro, kartas nuo karto tai istardavau garsiai, žinoma, apsidaires, ar šalia nėra suaugusių, kadangi už tokį platų "pasaulio pažinimą" ir kitų "švietimą" dažnai kentėdavo ausys. Gėdindavausi, jei kokia mergaitė parodydavo dėmesį, nes po to draugeliai šaipydavosi. Na, ir paslapčiomis klausydavau šį, ką mano vyresnis brolis blevyzgoja su savo chebra.. O pasakodavo jis, kaip nuvažiavę į kokio nors kaimo šokius, po visko, tiesiog kur nors krūmuose, išdykaudavo su kaimo merginomis. Kartais, net keli su ta pačia. Gaila tik, kad po vienų tokių šokių jam labai nepasisekė.. Ir viskas išsisprendė labai saliamoniškai- kas paskutinis, tas tėvas. Taigi, besiklausydamas tų pokalbių, padariau tokią išvadą, jog, kaimuose merginos labiau prieinamos, nei mieste. Taip pat, įstrigo pasakojimas, kaip jis, "dembelišku" traukiniu važiuodamas namo, per 2 paras sugebėjo pasimylėti su 4 merginomis.. Tad, nereikia sakyti, jog tuomet liaudis buvo susikausčiusi ir viską darė tik tamsoje ir po antklode. Taip kad, jei kokia bobutė pradės žegnotis ir klykauti, jog jų laikais to nebūdavo, galima drąsiai klausti: Ar, tikrai?
Žinoma, merginos su bet kuo krūmų laužyti neidavo. Reikėjo, kad ir bachūras nebūtų koks lochas.. Na, bent jau, jawą turėtų..
+1
2019/11/06 11:17
Sapaliotojų svajotojų visais laikais buvo :)
...